نام مجموعه: تولدی آرشاد

نوع مجموعه: خصوصی

تاریخ تاسیس: 9/7/1394

پیدایش:
مجموعه تولدی آرشاد در مهرماه سال 1394 با مدیریت آقای محمد داودآبادی پایه گذاری شد.

تغییر راهبرد:
مجموعه تولدی آرشاد در خرداد 1396 با نمایندگی برند اصفهان مقدم به دنبال جایگاه خود در میان شرکت های پخش در کشور بود که در همان سال موفق به گرفتن نمایندگی برندهای تولد شاد و بهشاد هیرکانا نیز شد.

بیانیه ماموریت:
ما در مجموعه تولدی آرشاد که در تولید، تامین و توزیع کالا در زمینه ی تولد وجشن در سطح کشور وبین الملل فعالیت می کنیم. در صدد هستیم با توسعه توانمندی های مجموعه و بهره مندی از مدیران و کارمندان صدیق و کوشا، بهترین کیفیت خدمات و توزیع کالاهای تولد و جشن را در حوزه کاری خود ارائه نموده و یکی از بهترین و معتبر ترین سیستم های توزیع کشور را دارا باشیم.

تغییر کلی سیستم مجموعه:
مجموعه تولدی آرشاد در اسفند سال 1398 با توجه به نیاز بازار اقدام به استخدام نیروهای حرفه ای در فروشگاه خود نمود و توانست تیم خود را که شامل مدیر فروش،سرپرست فروش و 15نفر کارشناس فروش تکمیل کند، به همین دلیل توانست جایگاه مناسبی درسهم از بازار کشور را داشته باشد.

چشم انداز ها و ارزش ها:


ما میخواهیم هر فرد و فروشگاهی که در حوزه ی کاریمان وجود دارد، از برترین برند های موجود استفاده کند.

خدمات ما:

نمایندگی انحصاری تم تولدشاد، برف شادی فایر


با توجه به برند های تحت نمایندگی خود مجموعه، مشتریان زیادی در همه ی شهرها و شهرستانهای کشور ایجاد کرده که شامل 485 فروشگاه لوازم جشن و تم تولد،27 آموزشگاه بادکنک آرایی، 1842 بادکنک آرا و 1500 قنادی است.

آدرس:
تهران،شهریار،باغستان،باباسلمان،خیابان شهید کلهر، فروشگاه تولدی آرشاد

آدرس ایمیل:
Tavalodiaarshad@gmail.com

تماس:
021-65734803-6
09198251544